HAKKIMIZDA

                                                         GÖKCEM CAFE & RESTAURANT PROJESİ

                   HİZMET SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE'NİN İLK ve TEK KORUMALI İŞYERİ  GÖKCEM CAFE & RESTAURANT

 

Özel gereksinimli gençlere fırsat eşitliği sağlayarak iş istihdamlarını sağlamak amacıyla kurulmuş bir yer olmasına rağmen hiçbir zaman sadece Gökcem Cafe & Restaurantda sınırlı sayıda özel gereksinimli gencin iş istihdamlarının sağlanması düşünülmemiştir.
Gökcem Kafe&Restaurantda özel gereksinimli gençlere meslek öğretilerek eğitimlerini tamamlayan gençlerimizin ilk olarak ilimizdeki sonrasında ise farklı şehirlerde farklı işletmelere yerleştirilmesi Gökcem Cafe & Restauranta ise eğitim almamış gençlerin tekrar alınarak bir döngü oluşturulması ve birçok özel gereksinimli gence iş imkânı sağlanmasıdır.
%75’inin özel gereksinimli bireylerden oluştuğu Ocak 2016 tarihinde korumalı işyeri statüsü kazanan Gökcem Cafe & Restaurant korumalı iş yeri olma özelliğiyle ilimizde, hizmet sektöründe çalışan korumalı işyeri olma özelliğiyle ise Türkiye’de ilk olma özelliği taşımaktadır.
Çalışanların sadece down Sendromlu gençlerden oluşmaması da toplumda çokça bilinen Down Kafelerden Gökcem Cafe & Restaurantı farklılaştırmaktadır.
Hali hazırdı %40 ve üzeri zihinsel engele sahip 8 özel gereksinimli genci stewart ve garson olarak iş istihdamı sağlayan Gökcem Kafe& Restaurantda çalışan özel gereksinimli genç sayısının ilerleyen günlerde artırılması hedeflenmektedir.

 

REZERVASYON
+90.332.325 25 30
bilgi@gokcem.com.tr
Yaka Cd. No:190 / 42090 Meram/Konya
Rezervasyon Formu İçin Lütfen Tıklayınız.